TARDIS (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Link
sk: Odkaz

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Address
sk: Adresa

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: months
sk: mesiace

en: Languages
sk: Jazyky

en: Block name
sk: Názov bloku

en: Date field
sk: Dátum

en: No link
sk: Žiadny odkaz
