TARDIS (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Address
ug: ئادرېس

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر

en: Languages
ug: تىل
