TARDIS (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Link
ar: رابط

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Address
ar: العنوان

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Languages
ar: اللغات
