TARDIS (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Address
bs: Adresa

en: Languages
bs: Jezici

en: No link
bs: bez linka
