TARDIS (7.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Link
jv: Tautan

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā
