TARDIS (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: January
gu: જાન્યુઆરી

en: February
gu: ફેબ્રુઆરી

en: March
gu: માર્ચ

en: April
gu: એપ્રિલ

en: May
gu: મે

en: June
gu: જૂન

en: July
gu: જુલાઈ

en: August
gu: ઓગસ્ટ

en: September
gu: સપ્ટેમ્બર

en: October
gu: ઓક્ટોબર

en: November
gu: નવેમ્બર

en: December
gu: ડિસેમ્બર

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: No link
gu: કડી નથી
