TARDIS (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Link
be: Спасылка

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: Languages
be: Мовы

en: Date field
be: поле Даты

en: No link
be: Няма спасылкі

en: View mode
be: Лад выгляду
