TARDIS (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Link
cs: Odkaz

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Address
cs: Adresa

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Languages
cs: Jazyky

en: Block name
cs: Název bloku

en: Date field
cs: Pole pro datum

en: names
cs: jména

en: Page name
cs: Název stránky

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: View mode
cs: Režim zobrazení
