TARDIS (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Link
hy: Հղում

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
