TARDIS (7.x-2.1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Link
id: Tautan

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Address
id: Alamat

en: January
id: Januari

en: February
id: Februari

en: March
id: Maret

en: May
id: Mei

en: June
id: Juni

en: July
id: Juli

en: August
id: Agustus

en: October
id: Oktober

en: November
id: Nopember

en: December
id: Desember

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Block name
id: Nama blok

en: No link
id: TIdak ada tautan.

en: View mode
id: Modus tampilan
