TARDIS (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Link
ps: تړونی

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر

en: Block name
ps: غونډ نوم
