TARDIS (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Link
vi: Liên kết

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Address
vi: Địa chỉ

en: January
vi: Tháng 1

en: February
vi: Tháng 2

en: March
vi: Tháng 3

en: April
vi: Tháng 4

en: May
vi: Tháng 5

en: June
vi: Tháng 6

en: July
vi: Tháng 7

en: August
vi: Tháng 8

en: September
vi: Tháng 9

en: October
vi: Tháng 10

en: November
vi: Tháng 11

en: December
vi: Tháng 12

en: months
vi: tháng

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Block name
vi: Tên khối

en: Date field
vi: Trường dữ liệu ngày tháng

en: names
vi: các tên

en: No link
vi: Không liên kết

en: Accordion
vi: Đàn xếp

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
