TARDIS (7.x-2.2) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Link
cy: Dolen

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: May
cy: Mai

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Jan
cy: Ion

en: Feb
cy: Chwef

en: Mar
cy: Maw

en: Apr
cy: Ebr

en: Jun
cy: Meh

en: Jul
cy: Gorff

en: Aug
cy: Awst

en: Sep
cy: Medi

en: Oct
cy: Hyd

en: Nov
cy: Tach

en: Dec
cy: Rhag

en: Date field
cy: Maes dyddiad

en: No link
cy: Dim dolen
