TARDIS (7.x-2.2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Jan
dz: ཟླཝ་དངམ།

en: Feb
dz: ཟླཝ་གཉིསཔ།

en: Mar
dz: ཟླཝ་གསུམཔ།

en: Apr
dz: ཟླཝ་བཞིཔ།

en: Jun
dz: ཟླཝ་དྲུགཔ།

en: Jul
dz: ཟླཝ་བདུནམ།

en: Aug
dz: ཟླཝ་བརྒྱདཔ།

en: Sep
dz: ཟླཝ་དགུཔ།

en: Oct
dz: ཟླཝ་བཅུཔ།

en: Nov
dz: ཟླཝ་བཅུ་གཅིགཔ།

en: Dec
dz: ཟླཝ་བུ་གཉིསཔ།
