TARDIS (7.x-2.2) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Address
et: Aadress

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Languages
et: Keeled

en: Block name
et: Ploki nimi

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Page name
et: Lehe nimi

en: No link
et: Link puudub

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Include the current month
et: Kaasa käesolev kuu

en: For example: <em>January</em>, <em>February</em>, <em>March</em>.
et: Näiteks: <em>jaanuar</em>, <em>veebruar</em>, <em>märts</em>.
