TARDIS (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Link
eu: Esteka

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Address
eu: Helbidea

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Block name
eu: Blokearen izenburua

en: Jan
eu: Urt

en: Feb
eu: Ots

en: Apr
eu: Api

en: Jun
eu: Eka

en: Jul
eu: Uzt

en: Aug
eu: Abu

en: Sep
eu: Ira

en: Oct
eu: Urr

en: Nov
eu: Aza

en: Dec
eu: Abe

en: Date field
eu: Data eremua

en: names
eu: izenak

en: No link
eu: Loturarik ez
