TARDIS (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Link
he: קישור

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Address
he: כתובת

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Languages
he: שפות

en: Block name
he: שם הבלוק

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Date field
he: שדה תאריך

en: No link
he: אין קישור

en: View mode
he: מצב תצוגה
