TARDIS (7.x-2.2) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Link
hr: Poveznica

en: Address
hr: Adresa

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca

en: Languages
hr: Jezici

en: Block name
hr: Naziv bloka

en: Jan
hr: sij

en: Feb
hr: velj

en: Mar
hr: ožu

en: Apr
hr: tra

en: Jun
hr: lip

en: Jul
hr: srp

en: Aug
hr: kol

en: Sep
hr: ruj

en: Oct
hr: lis

en: Nov
hr: stu

en: Dec
hr: pro

en: No link
hr: Nema poveznice.
