TARDIS (7.x-2.2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Link
mn: Холбоос

en: May
mn: 5-р сар

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Jan
mn: 1-р сар

en: Feb
mn: 2-р сар

en: Mar
mn: 3-р сар

en: Apr
mn: 4-р сар

en: Oct
mn: 10-р сар

en: Nov
mn: 11-р сар

en: Dec
mn: 12-р сар
