TARDIS (7.x-2.2) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Link
nn: Lenke

en: Address
nn: Adresse

en: January
nn: Januar

en: February
nn: Februar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: July
nn: Juli

en: October
nn: Oktober

en: December
nn: Desember

en: Languages
nn: Språk

en: Jan
nn: jan

en: Feb
nn: feb

en: Mar
nn: mar

en: Apr
nn: apr

en: Jun
nn: jun

en: Jul
nn: jul

en: Aug
nn: aug

en: Sep
nn: sep

en: Oct
nn: okt

en: Nov
nn: nov

en: Dec
nn: des
