TARDIS (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Link
ro: Legătură

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Address
ro: Adresă

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: Languages
ro: Limbi

en: Block name
ro: Numele blocului

en: Jan
ro: Ian

en: Jun
ro: Iunie

en: Jul
ro: Iul

en: Date field
ro: Câmp de dată

en: No link
ro: Niciun link

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
