TARDIS (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Link
sl: Povezava

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Languages
sl: Jeziki

en: Oct
sl: Okt
