TARDIS (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Link
sv: Länk

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Address
sv: Adress

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: months
sv: månader

en: Languages
sv: Språk

en: Block name
sv: Blocknamn

en: Jan
sv: jan

en: Feb
sv: feb

en: Mar
sv: mar

en: Apr
sv: apr

en: Jun
sv: jun

en: Jul
sv: jul

en: Aug
sv: aug

en: Sep
sv: sep

en: Oct
sv: okt

en: Nov
sv: nov

en: Dec
sv: dec

en: Date field
sv: Datumfält

en: names
sv: namn

en: No link
sv: Ingen länk

en: View mode
sv: Visningsläge
