TARDIS (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Link
tr: Bağlantı

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Address
tr: Adres

en: January
tr: Ocak

en: February
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

en: June
tr: Haziran

en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: December
tr: Aralık

en: months
tr: ay

en: Languages
tr: Diller

en: Block name
tr: Blok adı

en: Jan
tr: Oca

en: Feb
tr: Şub

en: Apr
tr: Nis

en: Jun
tr: Haz

en: Jul
tr: Tem

en: Aug
tr: Ağu

en: Sep
tr: Eyl

en: Oct
tr: Eki

en: Nov
tr: Kas

en: Dec
tr: Ara

en: No link
tr: Bağlantı yok

en: Normal link
tr: Normal bağlantı

en: View mode
tr: Görünüm kipi
