TARDIS (7.x-2.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Link
ur: ربط

en: Languages
ur: زبانیں

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
