TARDIS (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Link
ast: Enllaz

en: January
ast: Xineru

en: February
ast: Febreru

en: March
ast: Marzu

en: April
ast: Abril

en: May
ast: Mayu

en: June
ast: Xunu

en: July
ast: Xunetu

en: August
ast: Agostu

en: September
ast: Setiembre

en: October
ast: Ochobre

en: November
ast: Payares

en: December
ast: Avientu

en: Languages
ast: Llingües

en: Jan
ast: Xin

en: Apr
ast: Abr

en: Jun
ast: Xun

en: Jul
ast: Xnt

en: Aug
ast: Ago

en: Sep
ast: Set

en: Oct
ast: Och

en: Nov
ast: Pay

en: Dec
ast: Avi
