TARDIS (7.x-2.3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Languages
az: Dillər

en: Block name
az: Blok adı

en: Jan
az: Yanvar

en: Feb
az: Fevral

en: Mar
az: Mart

en: Apr
az: Aprel

en: Jun
az: Iyun

en: Jul
az: Iyul

en: Aug
az: Avqust

en: Sep
az: Sentyabr

en: Oct
az: Oktyabr

en: Nov
az: Noyabr

en: Dec
az: Dekabr

en: No link
az: Link yoxdur
