TARDIS (7.x-2.3) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Address
da: Adresse

en: January
da: Januar

en: February
da: Februar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: Languages
da: Sprog

en: Block name
da: Bloknavn

en: Jan
da: jan

en: Feb
da: feb

en: Mar
da: mar

en: Apr
da: apr

en: Jun
da: jun

en: Jul
da: jul

en: Aug
da: aug

en: Sep
da: sep

en: Oct
da: okt

en: Nov
da: nov

en: Dec
da: dec

en: Date field
da: Datofelt

en: Page name
da: Sidenavn

en: No link
da: Intet link

en: Normal link
da: Normalt link

en: Accordion
da: Foldud menu
