TARDIS (7.x-2.3) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Link
ja: リンク

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Address
ja: 住所

en: January
ja: 1月

en: February
ja: 2月

en: March
ja: 3月

en: April
ja: 4月

en: May
ja: 5月

en: June
ja: 6月

en: July
ja: 7月

en: August
ja: 8月

en: September
ja: 9月

en: October
ja: 10月

en: November
ja: 11月

en: December
ja: 12月

en: months
ja: 月

en: Languages
ja: 言語

en: Block name
ja: ブロック名

en: Jan
ja: 1月

en: Feb
ja: 2月

en: Mar
ja: 3月

en: Apr
ja: 4月

en: Jun
ja: 6月

en: Jul
ja: 7月

en: Aug
ja: 8月

en: Sep
ja: 9月

en: Oct
ja: 10月

en: Nov
ja: 11月

en: Dec
ja: 12月

en: Date field
ja: 日付フィールド

en: Page name
ja: ページ名

en: No link
ja: リンクなし

en: View mode
ja: ビュー・モード
