TARDIS (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Link
lv: Saite

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Address
lv: Adrese

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Languages
lv: Valodas

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt

en: No link
lv: Nav saites

en: View mode
lv: Skata režīms
