TARDIS (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Node types
nl: Node-types

en: Address
nl: Adres

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: months
nl: maanden

en: Languages
nl: Talen

en: Block name
nl: Bloknaam

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Date field
nl: Datumveld

en: Page name
nl: Paginanaam

en: No link
nl: Geen link

en: Normal link
nl: Normale link

en: Accordion
nl: Accordeon

en: View mode
nl: Weergavemodus
