TARDIS (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Link
oc: Ligam

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Address
oc: Adreça

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Languages
oc: Lengas

en: Block name
oc: Nom del blòt

en: Jan
oc: gen.

en: Feb
oc: feb.

en: Mar
oc: mar.

en: Apr
oc: abr.

en: Jun
oc: jun.

en: Jul
oc: jul.

en: Aug
oc: ago.

en: Sep
oc: set.

en: Oct
oc: oct.

en: Nov
oc: nov.

en: Dec
oc: dec.

en: Date field
oc: Camp data

en: names
oc: noms

en: Page name
oc: Nom de la pagina

en: No link
oc: Aucun ligam

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
