TARDIS (7.x-2.3) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Link
pt: Ligação

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Address
pt: Morada

en: January
pt: Janeiro

en: February
pt: Fevereiro

en: March
pt: Março

en: April
pt: Abril

en: May
pt: Maio

en: June
pt: Junho

en: July
pt: Julho

en: August
pt: Agosto

en: September
pt: Setembro

en: October
pt: Outubro

en: November
pt: Novembro

en: December
pt: Dezembro

en: Languages
pt: Idiomas

en: Block name
pt: Nome do bloco

en: Feb
pt: Fev

en: Apr
pt: Abr

en: Aug
pt: Ago

en: Sep
pt: Set

en: Oct
pt: Out

en: Dec
pt: Dez

en: Date field
pt: Campo da data

en: names
pt: nomes

en: Page name
pt: Nome da página

en: No link
pt: Nenhuma ligação

en: View mode
pt: Modo de visualização
