TARDIS (7.x-2.3) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Link
sq: Lidhje

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Feb
sq: Shk

en: Apr
sq: Pri

en: Jun
sq: Qer

en: Jul
sq: Kor

en: Aug
sq: Gsh

en: Sep
sq: Sht

en: Oct
sq: Tet

en: Nov
sq: Nën

en: Dec
sq: Dhj
