TARDIS (7.x-2.3) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Link
uk: Посилання

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Address
uk: Адреса

en: January
uk: січня

en: February
uk: лютого

en: March
uk: березня

en: April
uk: квітня

en: May
uk: тра

en: June
uk: червня

en: July
uk: липня

en: August
uk: серпня

en: September
uk: вересня

en: October
uk: жовтня

en: November
uk: листопада

en: December
uk: грудня

en: months
uk: місяців

en: Languages
uk: Мови

en: Block name
uk: Назва блоку

en: Jan
uk: січ

en: Feb
uk: лют

en: Mar
uk: бер

en: Apr
uk: кві

en: Jun
uk: чер

en: Jul
uk: лип

en: Aug
uk: сер

en: Sep
uk: вер

en: Oct
uk: жов

en: Nov
uk: лис

en: Dec
uk: гру

en: Date field
uk: Поле дати.

en: names
uk: назви

en: Page name
uk: Назва сторінки

en: No link
uk: Без посилання

en: Normal link
uk: Звичайне посилання

en: Accordion
uk: Акордеон

en: View mode
uk: Режим перегляду
