TARDIS (7.x-2.4) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Link
af: Skakel

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Languages
af: Tale

en: Oct
af: Okt

en: Dec
af: Des
