TARDIS (7.x-2.4) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Link
ca: Enllaç

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Address
ca: Adreça

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Languages
ca: Llengües

en: Block name
ca: Nom del bloc

en: Jan
ca: gen.

en: Feb
ca: febr.

en: Mar
ca: març

en: Apr
ca: abr.

en: Jun
ca: jun

en: Jul
ca: jul.

en: Aug
ca: ag.

en: Sep
ca: set.

en: Oct
ca: oct.

en: Nov
ca: nov.

en: Dec
ca: des.

en: Date field
ca: Camp data

en: No link
ca: Sense enllaç

en: View mode
ca: Mode de visualització
