TARDIS (7.x-2.4) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Address
el: Διεύθυνση

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Jan
el: Ιαν

en: Feb
el: Φεβ

en: Mar
el: Μαρ

en: Apr
el: Απρ

en: Jun
el: Ιουν

en: Jul
el: Ιουλ

en: Aug
el: Αυγ

en: Sep
el: Σεπ

en: Oct
el: Οκτ

en: Nov
el: Νοε

en: Dec
el: Δεκ

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
