TARDIS (7.x-2.4) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Link
fa: پیوند

en: Node types
fa: انواع گره

en: Address
fa: نشانی

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Block name
fa: نام بلوک

en: Jan
fa: ژانویه

en: Feb
fa: فوریه

en: Mar
fa: مارس

en: Apr
fa: آوریل

en: Jun
fa: ژوئن

en: Jul
fa: ژوئیه

en: Aug
fa: اوت

en: Sep
fa: سپتامبر

en: Oct
fa: اکتبر

en: Nov
fa: نوامبر

en: Dec
fa: دسامبر

en: No link
fa: بدون پیوند

en: View mode
fa: نحوه نمایش
