TARDIS (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Link
fi: Linkki

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Address
fi: Osoite

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: months
fi: kuukausia

en: Languages
fi: Kielet

en: Block name
fi: Lohkon nimi

en: Jan
fi: Tam

en: Feb
fi: Hel

en: Mar
fi: Maa

en: Apr
fi: Huh

en: Jun
fi: Kes

en: Jul
fi: Hei

en: Aug
fi: Elo

en: Sep
fi: Syy

en: Oct
fi: Lok

en: Nov
fi: Mar

en: Dec
fi: Jou

en: Date field
fi: Päivämääräkenttä

en: Page name
fi: Sivun nimi

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: View mode
fi: Näyttötila
