TARDIS (7.x-2.4) - en to fr translation catalogue (36 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Link
fr: Lien

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Address
fr: Adresse

en: January
fr: janvier

en: February
fr: Février

en: March
fr: mars

en: April
fr: avril

en: May
fr: mai

en: June
fr: juin

en: July
fr: juillet

en: August
fr: août

en: September
fr: septembre

en: October
fr: octobre

en: November
fr: novembre

en: December
fr: décembre

en: months
fr: mois

en: Languages
fr: Langues

en: Block name
fr: Nom du bloc

en: Jan
fr: jan

en: Feb
fr: fév

en: Apr
fr: avr

en: Jun
fr: juin

en: Jul
fr: Juil

en: Aug
fr: Aoû

en: Oct
fr: oct

en: Nov
fr: nov

en: Dec
fr: déc

en: Date field
fr: Champ date

en: names
fr: noms

en: Page name
fr: Nom de la page

en: No link
fr: Aucun lien

en: Normal link
fr: Lien standard

en: Accordion
fr: Accordéon

en: View mode
fr: Mode d'affichage
