TARDIS (7.x-2.4) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Link
gl: Ligazón

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Address
gl: Enderezo

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Languages
gl: Idiomas

en: Block name
gl: Nome do bloque

en: Jan
gl: Xan

en: Apr
gl: Abr

en: Jun
gl: Xuñ

en: Jul
gl: Xul

en: Aug
gl: Ago

en: Sep
gl: Set

en: Oct
gl: Out

en: Date field
gl: Campo data

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Normal link
gl: Ligazón normal

en: View mode
gl: Modo de vista
