TARDIS (7.x-2.4) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Link
is: Hlekkur

en: Address
is: Heimilisfang

en: January
is: janúar

en: February
is: febrúar

en: March
is: mars

en: April
is: apríl

en: May
is: maí

en: June
is: júní

en: July
is: júlí

en: August
is: ágúst

en: September
is: september

en: October
is: október

en: November
is: nóvember

en: December
is: desember

en: Languages
is: Tungumál

en: Jan
is: jan

en: Feb
is: feb

en: Mar
is: mar

en: Apr
is: apr

en: Jun
is: jún

en: Jul
is: júl

en: Aug
is: ágú

en: Sep
is: Sept

en: Oct
is: okt

en: Nov
is: nóv

en: Dec
is: des

en: No link
is: Enginn tengill
