TARDIS (7.x-2.4) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Address
it: Indirizzo

en: January
it: Gennaio

en: February
it: Febbraio

en: March
it: Marzo

en: April
it: Aprile

en: May
it: Mag

en: June
it: Giugno

en: July
it: Luglio

en: August
it: Agosto

en: September
it: Settembre

en: October
it: Ottobre

en: November
it: Novembre

en: December
it: Dicembre

en: months
it: mesi

en: Languages
it: Lingue

en: Block name
it: Nome del blocco

en: Jan
it: Gen

en: Jun
it: Giu

en: Jul
it: Lug

en: Aug
it: Ago

en: Sep
it: Set

en: Oct
it: Ott

en: Dec
it: Dic

en: Date field
it: Campo data

en: No link
it: Nessun link

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
