TARDIS (7.x-2.4) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Link
kk: Сілтеме

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Languages
kk: Тілдер

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел
