TARDIS (7.x-2.4) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Link
lt: Nuoroda

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Address
lt: Adresas

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Languages
lt: Kalbos

en: Block name
lt: Bloko pavadinimas

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
