TARDIS (7.x-2.4) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Link
mr: दुवा

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Address
mr: पत्ता

en: January
mr: जानेवारी

en: February
mr: फेब्रुवारी

en: March
mr: मार्च

en: April
mr: एप्रिल

en: May
mr: मे

en: June
mr: जून

en: July
mr: जूलै

en: August
mr: ऑगस्ट

en: September
mr: स्पटेंबर

en: October
mr: ओक्टोंबर

en: November
mr: नोव्हेंबेर

en: December
mr: डिसेंबर

en: months
mr: महिने

en: Languages
mr: भाषा

en: Feb
mr: फेब्रुवारी

en: Mar
mr: मार्च

en: Apr
mr: एप्रिल

en: Jun
mr: जून

en: Jul
mr: जुलै

en: Aug
mr: ऑगस्ट

en: Sep
mr: सप्टेंबर

en: Oct
mr: ऑक्टोबर

en: Nov
mr: नवेंबर

en: Dec
mr: डिसेंबर

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
