TARDIS (7.x-2.4) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Link
pl: Odnośnik

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Address
pl: Adres

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: months
pl: miesiące

en: Languages
pl: Języki

en: Block name
pl: Nazwa bloku

en: Jan
pl: sty

en: Feb
pl: lut

en: Mar
pl: mar

en: Apr
pl: kwi

en: Jun
pl: cze

en: Jul
pl: lip

en: Aug
pl: sie

en: Sep
pl: wrz

en: Oct
pl: paź

en: Nov
pl: lis

en: Dec
pl: gru

en: Date field
pl: Pole daty

en: Page name
pl: Nazwa strony

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Normal link
pl: Zwykły odnośnik

en: View mode
pl: Tryb widoku
