TARDIS (7.x-2.4) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Link
th: ลิงค์

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Address
th: ที่อยู่

en: May
th: พ.ค.

en: Block name
th: ชื่อที่ถูกบล็อก

en: Jan
th: ม.ค.

en: Feb
th: ก.พ.

en: Mar
th: มี.ค.

en: Apr
th: เม.ย.

en: Jun
th: มิ.ย.

en: Jul
th: ก.ค.

en: Aug
th: ส.ค.

en: Sep
th: ก.ย.

en: Oct
th: ต.ค.

en: Nov
th: พ.ย.

en: Dec
th: ธ.ค.

en: View mode
th: โหมดของวิว
