TARDIS (7.x-2.3) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Address
hu: Cím

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: months
hu: hónap

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Block name
hu: Blokknév

en: Jan
hu: jan

en: Feb
hu: feb

en: Mar
hu: már

en: Apr
hu: ápr

en: Jun
hu: jún

en: Jul
hu: júl

en: Aug
hu: aug

en: Sep
hu: szep

en: Oct
hu: okt

en: Nov
hu: nov

en: Dec
hu: dec

en: Date field
hu: Dátummező

en: names
hu: nevek

en: Page name
hu: Oldal neve

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Nodes per page
hu: Tartalmak száma oldalanként

en: Normal link
hu: Normál hivatkozás

en: View mode
hu: Nézetmód

en: numbers
hu: számok

en: Edit page <em>@name</em>
hu: <em>@name</em> oldal szerkesztése
